SBR200-10JS
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR200-10JS
SBR200-10JS Hakkında
SBR200-10JS, Rochester Electronics tarafından üretilen bir Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 100V ters voltaj kapasitesine ve 20A ortalama doğrultulu akımına sahiptir. 1 Pair Common Cathode yapılandırması ile tasarlanan diyot, hızlı iyileşme özelliğine (< 500ns) ve düşük ileriye doğru voltaj düşüşüne (880 mV @ 10A) sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu bileşen, endüstriyel güç dönüştürme uygulamaları, düşük voltaj anahtarlama devreleri, AC/DC dönüştürücüler ve koruma devreleri gibi alanlarda kullanılır. Through Hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Bileşen üretimi durdurulmuş olup, mevcut stoktan tedarik edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220ML
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 10 A