SBR1A40S1-7
DIODE SBR 40V 1A SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
SBR1A40S1
SBR1A40S1-7 Hakkında
SBR1A40S1-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 1A 40V super barrier diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketi içerisinde bulunur ve hızlı geri kazanım özelliğine (≤500ns) sahiptir. Forward gerilim 520mV @ 1A'de belirlenmiştir. Bu bileşen, anahtarlama güç kaynakları, serbest tekerlek diyotu uygulamaları ve düşük güç doğrultma işlemlerinde kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışabilen bu diyot, ters gerilim sızıntısı maksimum 200µA @ 40V'tur ve aktif parça statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 40 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 1 A