SBR1A400P1-7
DIODE SBR 1A PDI123
Paket/Kılıf
POWERDI®123
Seri / Aile Numarası
SBR1A400P
SBR1A400P1-7 Hakkında
SBR1A400P1-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 1A kapasiteli Super Barrier diyottur. 400V ters voltaj dayanımına sahip bu hızlı iyileştirme diyotu, 85 ns düşük ters kurtarma süresi ile karakterize edilir. PDI123 (PowerDI™ 123) yüzey monte paketinde sunulan bileşen, anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. 1.1V ileri düşüş gerilimi ve 50µA ters sızıntı akımı özelliğiyle verimli doğrultma işlemi gerçekleştirir. -65°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 400 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case POWERDI®123
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 85 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 123
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A