SBR15U50SP5-13
DIODE SBR 50V 15A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBR15U50SP5
SBR15U50SP5-13 Hakkında
SBR15U50SP5-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 50V 15A kapasiteli Super Barrier doğrultma diyotudur. PowerDI™ 5 yüzeye monte edilebilir paket ile sunulan bu bileşen, hızlı geri kazanım süresi (≤500ns) ve düşük ön voltaj düşüşü (520mV @ 15A) özellikleri ile doğrultma devrelerinde, güç kaynakları, invertörler ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 500µA maksimum ters sızıntı akımı ve -65°C ile 150°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığı sayesinde endüstriyel ve ticari uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 50 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 15 A