SBR15U30SP5Q-13
SUPER BARRIER RECTIFIER PDI5
Seri / Aile Numarası
SBR15U30SP5Q
SBR15U30SP5Q-13 Hakkında
SBR15U30SP5Q-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Rectifier diyottur. PowerDI 5 yüzey montajlı paket ile sunulan bu komponent, 15A ortalama doğrultulmuş akım ve 30V maksimum ters gerilim değerleriyle çalışır. 490 mV forward voltage @ 15A ile karakterize edilen bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışan bileşen, düşük ters sızıntı akımı (300 µA @ 30V) ve 400 pF kapasitans değeriyle sahip olup, standart kurtarma hızı karakteristiğine (>500ns) sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 400pF @ 30V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 30 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 15 A