SBR15300D1-13
SBR DIODE TO252
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
SBR15300D1
SBR15300D1-13 Hakkında
SBR15300D1-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 15A kapasiteli Super Barrier doğrultucu diyottur. TO-252 (DPak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 300V ters gerilim dayanımına sahiptir. 1.01V forward voltage ile 15A akımda çalışabilir. -55°C ile +175°C arasında kullanılabilen bu diyot, düşük ters kaçak akımı (10µA @ 300V) karakteristiği ile güç kaynağı uygulamaları, AC/DC dönüştürücüler, sürücü devreleri ve endüstriyel doğrultucu uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 300 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252, (D-Pak)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.01 V @ 15 A