SBR12M120P5-13
DIODE SBR 120V 12A POWERDI5
Paket/Kılıf
PowerDI™ 5
Seri / Aile Numarası
SBR12M120P5
SBR12M120P5-13 Hakkında
SBR12M120P5-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyottur. 120V DC ters gerilim ve 12A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, motorlu araçlar ve endüstriyel uygulamalarında doğrultma görevini yerine getirir. PowerDI™ 5 yüzey montaj paketinde sunulan diyot, 830mV forward gerilim değerine ve 200µA ters sızıntı akımına sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu standart hızlı toparlanmalı (>500ns) bileşen, yüksek verimli AC-DC dönüştürme devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 120 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 830 mV @ 12 A