SBR10U40CTFP
DIODE ARRAY SBR 40V 5A ITO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR10U40CT
SBR10U40CTFP Hakkında
SBR10U40CTFP, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. 1 çift ortak katot (common cathode) konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, 40V maksimum reverse voltajda çalışır. Diode başına 5A ortak doğrultulmuş akım (Io) kapasitesi ile 440mV forward voltajında (5A'da) işletilir. Fast recovery karakteristiğine sahip olan bileşen, 500ns'nin altında recovery süresine ve -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. TO-220-3 Full Pack izole tab paketinde sunulan bu diyot dizisi, güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 40 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 440 mV @ 5 A