SBR10U200CT
DIODE ARRAY SBR 200V 5A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
SBR10U200CT
SBR10U200CT Hakkında
SBR10U200CT, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier teknolojisine sahip doğrultucu diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 200V ters gerilim ve 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 1 çift ortak katot konfigürasyonu ile sunulan diyot, 30ns ters kazanım süresine ve hızlı kurtarma özelliklerine (≤500ns) sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilmektedir. 820mV ilerme gerilimi ile güç kaybı minimize edilen bu bileşen, endüstriyel AC/DC dönüştürücü uygulamaları, anahtarlamalı güç kaynakları ve yüksek frekanslı doğrultma devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 30 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 5 A