SBR10B45P5-7D
DIODE SBR 45V 10A POWERDI5
Paket/Kılıf
PowerDI™ 5
Seri / Aile Numarası
SBR10B45P5
SBR10B45P5-7D Hakkında
SBR10B45P5-7D, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier doğrultucu diyottur. 10A ortalama doğrultulmuş akım ve 45V maksimum ters gerilim ile tasarlanmıştır. PowerDI™ 5 SMD paketinde sunulan bu komponent, 550mV maksimum ileriye doğru gerilime sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen SBR10B45P5-7D, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Standard recovery kategorisinde yer alan bu diyot, yüksek frekans uygulamalarda da tercih edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 380 µA @ 45 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 10 A