SBR10B45P5-13
DIODE SBR 45V 10A POWERDI5
Paket/Kılıf
PowerDI™ 5
Seri / Aile Numarası
SBR10B45P5
SBR10B45P5-13 Hakkında
SBR10B45P5-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 45V 10A kapasiteli Super Barrier diyottur. PowerDI™ 5 yüzey montaj paketi ile sunulan bu bileşen, AC/DC güç dönüştürme devrelerinde doğrultma işlevi görür. 550 mV forward voltage ile düşük güç kaybı sağlar. -55°C ile +150°C arası çalışma sıcaklığında, standart kurtarma hızında (>500ns) çalışır. Ters yönlü sızıntı akımı 45V'de 380 µA olup, anahtarlama güç kaynakları, AC adaptörleri ve doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 380 µA @ 45 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 10 A