SBR10A45SP5-13
DIODE SBR 45V 10A POWERDI5
Paket/Kılıf
PowerDI™ 5
Seri / Aile Numarası
SBR10A45SP5
SBR10A45SP5-13 Hakkında
SBR10A45SP5-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 45V 10A kapasiteli Super Barrier diyottur. PowerDI™ 5 yüzey montaj paketinde sunulan bu hızlı iyileştirme diyotu, 530 mV forward voltajında 10A akım taşıyabilir. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve düşük voltaj uygulamalarında doğrultma işlevi görür. 400 µA reverse leakage akımı ve 500ns'den kısa recovery süresi ile verimli anahtarlama performansı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 45 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 10 A