SBR10150CTFP-G
DIODE SCHOTTKY 150V 10A ITO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR10150CTFP
SBR10150CTFP-G Hakkında
SBR10150CTFP-G, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot dizisidir. 150V ters gerilim kapasitesi ve diode başına 5A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanmıştır. TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulan bu bileşen, 920mV ileri gerilim düşüşü (5A'de) ve 250µA ters kaçak akımı özellikleri ile karakterize edilir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Common Cathode konfigürasyonuna sahip olması uygulamada esneklik sağlar. Anahtarlama devreleri, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 920 mV @ 5 A