SBR100-10JS
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR100-10JS
SBR100-10JS Hakkında
SBR100-10JS, Rochester Electronics tarafından üretilen TO-220 paketinde Schottky diyot dizisidir. Maksimum 100V ters voltaj (Vr) kapasitesi ile tasarlanmıştır. Diyot, 1 çift ortak katot konfigürasyonunda sunulur ve diode başına 10A ortalama doğrultulmuş akım (Io) sağlar. 5A akımda maksimum 850mV ön voltaj (Vf) ile karakterizedir. Hızlı kurtarma özelliğine sahip (500ns altında), 50V'de 100µA ters sızıntı akımı gösterir. -55°C ile +150°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışır. Through-hole montaj türüne uygun olan bu bileşen, güç kaynakları, motor kontrolleri ve enerji dönüştürme uygulamalarında kullanılır. Parça durumu: Üretim dışı (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 50 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220ML
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 5 A