SBR05U20SN-7
DIODE ARRAY SBR 20V 250MA SC59-3
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
SBR05U20SN
SBR05U20SN-7 Hakkında
SBR05U20SN-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. TO-236-3 (SC-59-3, SOT-23-3) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahiptir. Her diyot 250mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 20V maksimum ters gerilime sahiptir. Forward voltajı 560mV'dir (500mA'de). Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olan bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, LED sürücüler ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 100µA ters kaçak akımı (20V'de) ile düşük sızıntı özelliği sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 250mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SC-59-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 500 mA