SBR02U100LP-7
DIODE SBR 100V 250MA 2DFN
Seri / Aile Numarası
SBR02U100LP
SBR02U100LP-7 Hakkında
SBR02U100LP-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 100V 250mA kapasiteli Super Barrier diyottur. Surface mount 0402 (1006 Metric) paketinde sunulan bu bileşen, Fast Recovery özelliğine sahip olup 500ns'den daha kısa anahtarlama süresi ile çalışır. 800mV @ 200mA forward voltaj karakteristiğine ve 1µA @ 75V reverse leakage akımına sahiptir. -65°C ile 150°C arasında güvenli çalışma yapabilir. Anahtarlamalı güç kaynakları, doğrultma devreleri ve düşük sinyal anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 250mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 75 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case 0402 (1006 Metric)
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package X1-DFN1006-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 200 mA