SBLF25L25CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V ITO220
Seri / Aile Numarası
SBLF25L25CTHE3
SBLF25L25CTHE3/45 Hakkında
SBLF25L25CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen 25V Schottky diyot dizi bileşenidir. İzole edilmiş Tab'lı TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, diode başına 12.5A ortalama doğrultulmuş akımı destekler. Common Cathode konfigürasyonu ile tasarlanan diyot çifti, 490 mV forward voltaj düşümünde çalışır. Fast Recovery özelliği ile 500ns'den düşük anahtarlama hızı sağlar. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu Schottky diyot dizisi, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, AC/DC adaptörleri ve yüksek hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. 900µA ters sızıntı akımı ve 25V maksimum ters voltaj oranları dikkat edilmesi gereken parametrelerdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 12.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 900 µA @ 25 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 25 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 12.5 A