SBLB25L30CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO263AB
Seri / Aile Numarası
SBLB25L30CTHE3
SBLB25L30CTHE3/45 Hakkında
SBLB25L30CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, 30V ters gerilim kapasitesi ile çalışır. Ortalama doğrultulmuş akım 12.5A'dir. Common cathode yapılandırması ile iki diyodun aynı katotunu paylaştığı 1 pair konfigürasyonunda kullanılır. Fast recovery özelliğine sahip bileşen, ≤500ns hızında çalışır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 490mV forward voltajı (12.5A'de) ile güç uygulamalarında, AC/DC konvertörlerde, inverter devrelerinde ve anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. 900µA ters akım özellikleri ile düşük sızıntı sağlar. Bileşen artık üretim dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 12.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 900 µA @ 30 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 12.5 A