SBLB25L20CT-E3/81
DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V TO263AB
Seri / Aile Numarası
SBLB25L20CT
SBLB25L20CT-E3/81 Hakkında
SBLB25L20CT-E3/81, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonunda 2 diyot içerir. 20V reverse voltage rating ve 12.5A ortalama doğrultma akımı ile güç uygulamalarında doğrultma, koruma ve anahtarlama görevlerinde kullanılır. 490mV forward voltage ve 900µA reverse leakage özellikleri sayesinde güç kaybı minimize edilir. -55°C ile 150°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 200ns'den kısa recovery time ile hızlı anahtarlama gerektiren AC/DC dönüştürücü, enerji yönetim sistemleri ve endüstriyel güç kontrol devrelerinde uygulanabilir. Bileşen üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 12.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 900 µA @ 20 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 12.5 A