SBL25L30CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
Seri / Aile Numarası
SBL25L30CTHE3
SBL25L30CTHE3/45 Hakkında
SBL25L30CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot (common cathode) konfigürasyonunda iki diyot içerir. Ortalama doğrultulu akım 12.5A, maksimum reverse voltajı 30V ve forward voltajı 490mV (@12.5A) olan bu bileşen, hızlı iyileşme özelliğine (≤500ns) sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, doğrultucu devreler ve ters akım koruması uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB'lere uyumludur. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 12.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 900 µA @ 30 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 12.5 A