SBL25L25CTHE3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO220AB
Seri / Aile Numarası
SBL25L25CTHE3
SBL25L25CTHE3/45 Hakkında
SBL25L25CTHE3/45, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde gelen bu komponent, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna sahiptir. 25V maksimum DC reverse voltaj ile tasarlanmıştır. Diyot başına 12.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 490mV maksimum forward voltajına (12.5A'da) sahiptir. Hızlı recovery özelliğine (≤500ns, >200mA) sahip olan bu komponent, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Ters akım kaçağı 25V'de 900µA'dır. Güç kaynakları, konverter devreleri ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Bileşen güncel olmayan (Obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 12.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 900 µA @ 25 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 25 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 12.5 A