SBAS40LT3G
DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
SBAS40
SBAS40LT3G Hakkında
SBAS40LT3G, onsemi tarafından üretilen 40V 120mA kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. SOT-23-3 surface mount paketinde sunulan bu bileşen, düşük iletiş gerilimi (1V @ 40mA) ve hızlı anahtarlama özellikleri ile güç yönetimi, AC/DC dönüştürme, LED sürücü devreleri ve anahtarlamalı güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır. Yüksek frekans işlemler için uygun olan bileşen, -55°C ile +150°C arasında güvenilir çalışma sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 120mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 25 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 40 mA