SBAS40LT1G
DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
SBAS40
SBAS40LT1G Hakkında
SBAS40LT1G, onsemi tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultucu diyottur. 40V maksimum ters gerilim ve 120mA ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanmış olup, Surface Mount SOT-23-3 paketinde sunulmaktadır. 1V maksimum forward voltage @ 40mA ile düşük güç kaybı sağlar. 5pF @ 1MHz kapasitanslı ve 1µA @ 25V ters akım karakteristiğine sahiptir. -55°C ile 150°C junction sıcaklık aralığında çalışır. Hızlı anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve dijital devreler içinde enerji hasat yönetimi gibi uygulamalarda kullanılır. Small signal diyot olarak sınıflandırılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 120mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 25 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 40 mA