SB2100TA
DIODE SCHOTTKY 100V DO15
Seri / Aile Numarası
SB2100TA
SB2100TA Hakkında
SB2100TA, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 100V Schottky doğrultma diyotudur. DO-15 axial kasa ile uygulanmıştır. Bu bileşen, düşük ön voltaj düşüşü (Vf: 850 mV @ 2A) ve hızlı recovery zamanı (≤500ns @ >200mA) özellikleri ile güç kaynağı devreleri, invertör uygulamaları ve anahtarlama devrelerinde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, through-hole montajı destekler ve 500 µA ters kaçak akımı (@100V) karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 140pF @ 5V, 1MHz
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-15
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 2 A