SB1H100-E3/54
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
SB1H100
SB1H100-E3/54 Hakkında
SB1H100-E3/54, Vishay tarafından üretilen 100V 1A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket içinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. Forward voltajı 770mV @1A ve 100V reverse gerilim özelliğine sahip olup, reverse leakage akımı maksimum 1µA @100V seviyesindedir. Maksimum 175°C junction sıcaklığında çalışabilir ve 500ns'den daha hızlı recovery süresine sahip bileşen, switched mode power supplies (SMPS), AC/DC konvertörler ve RF uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 1 A