SB15H45-7000E3/73
DIODE SCHOTTKY
Seri / Aile Numarası
SB15H45-7000E3
SB15H45-7000E3/73 Hakkında
SB15H45-7000E3/73, Vishay tarafından üretilen 45V 7A Schottky doğrultma diyotudur. Through-hole P600 axial paket içinde gelen bu komponent, fast recovery karakteristiği ile 500ns altında çalışır. 5A akımda 480mV forward voltaj değerine sahip olan diyot, ters yöndeki 45V'de maksimum 300µA kaçak akımı sağlar. -55°C ile +175°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, AC/DC konverterler ve ters akım koruma uygulamalarında kullanılan endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1020pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 7A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case P600, Axial
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package P600
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 480 mV @ 5 A