SB10100L
SCHOTTKY DIODE TO-277 100V 10A
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
SB10100L
SB10100L Hakkında
SB10100L, NextGen Components tarafından üretilen surface mount Schottky diyottur. 100V ters voltaj kapasitesine ve 10A ortalama doğrultulmuş akımına sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den daha kısa komütasyon sürelerine ve 850mV forward voltajına sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve yüksek frekanslı doğrultucu uygulamalarında kullanılır. TO-277 paket tipi kompakt tasarımlar için uygun alan sağlar. 300µA ters kaçak akımı ile düşük sızıntı karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A