S89R11AAC1-24
RELAY IMPULSE DPDT 15A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
S89R11AAC1
S89R11AAC1-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen S89R11AAC1-24, 15 Amper kapasiteli DPDT (2 Form C) konfigürasyonunda impulse röleleridir. 24VAC bobine sahip bu röleler, 277VAC'ye kadar maksimum anahtarlama voltajında çalışabilir. Latching, tek bobinli tasarımıyla momentary darbe uygulaması ile devreyi kontrol eden röleledir. 375 mA bobini akımı ve Class B yalıtım sınıfı ile tasarlanmış olan komponent, -10°C ile 60°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılır. Şasi montaj tipi olan bu röleler endüstriyel otomasyon, elektrik dağıtım panelleri ve güç kontrolü uygulamalarında kullanılır. Minimum çalışma voltajı 20.4 VAC'dir. Not: Bu ürün üretimi sonlandırılmış (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 375 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 15 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 20.4 VAC
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Part Status Obsolete
Relay Type Impulse
Switching Voltage 277VAC - Max