S30S2T0D24ZJ
CURRENT SENSOR (2000A; 24V; 5000
Seri / Aile Numarası
S30S2T0D24ZJ
S30S2T0D24ZJ Hakkında
S30S2T0D24ZJ, Tamura tarafından üretilen yüksek akım kapasiteli Hall Effect kapalı döngü akım sensörüdür. 2000A'ye kadar AC/DC akımları ölçebilen bu sensör, ±0.3% doğruluk ve ±0.1% doğrusallık ile hassas ölçümler sağlar. DC'den 150kHz'e kadar frekans aralığında çalışabilen sensör, 500ns yanıt süresi ile hızlı ölçüm değişikliklerine karşı duyarlıdır. Giriş ve çıkışta bidirectional (çift yönlü) polarizasyonu destekleyen sensör, ratiometric akım çıkışı sağlar. ±15V ile 24V arasında besleme gerilimi ile çalışan, maksimum 45mA beslenme akımı tüketen chassis mount tipi sensör, -40°C ile 85°C arasında çalışır. Endüstriyel uygulamalar, elektrik yönetim sistemleri ve güç dönüştürücülerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.3%
Current - Sensing 2000A
Current - Supply (Max) 45mA
For Measuring AC/DC
Frequency DC ~ 150kHz
Linearity ±0.1%
Mounting Type Chassis Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Sensor Type Hall Effect, Closed Loop
Voltage - Supply ±15V ~ 24V