S1KW32C-4N
DIODE GEN PURP 32KV 3A
S1KW32C
S1KW32C-4N Hakkında
S1KW32C-4N, Semtech tarafından üretilen 32 kV ters gerilim kapasitesi ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmış bir doğrultma diyotudur. 3 A ortalama doğrultulmuş akım ile, iki diyodun seri bağlı konfigürasyonda sunulur. Dijital ekran, tıbbi cihazlar, endüstriyel güç kaynakları ve yüksek gerilim doğrultme devrelerinde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışan ürün, düşük 2 µs ters kurtarma süresi ve 1 mA sızıntı akımı ile stabil performans sunar. Şasi montajlı modül tipi kasa ile sunulan bu bileşen, tehlikeli yüksek gerilim ortamlarında güvenli doğrultma işlemi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 32000 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 2 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 32000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 32 V @ 3 A