S18SN6FF50
PHOTO SEN FIXED 50MM NPN
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
S18SN6FF50
S18SN6FF50 Hakkında
Banner Engineering S18SN6FF50, 50mm sabit mesafeli background suppression fotoelektrik sensördür. Kızılötesi (880nm) ışık kaynağı kullanarak nesneleri tespit eder ve NPN çıkış sağlar. Dark-ON/Light-ON konfigürasyonu ile çalışır, 3ms yanıt süresine sahiptir. 10V-30V besleme voltajı ile beslenebilen bu sensör, NEMA 6P/IP67/IP69K koruma sınıfına sahip olup -40°C ile 70°C arasında çalışabilir. Kablo bağlantılı tasarımıyla endüstriyel uygulamalarda, montaj hatlarında, paket kontrol sistemlerinde ve konveyör sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connection Method Cable
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP67, IEC IP69K
Light Source Infrared (880nm)
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Output Configuration NPN - Dark-ON/Light-ON
Part Status Active
Response Time 3ms
Sensing Method Background Suppression
Voltage - Supply 10V ~ 30V