S15KCHR7G
DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
Seri / Aile Numarası
S15KCHR7G
S15KCHR7G Hakkında
S15KCHR7G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyodudur. 800V DC reverse gerilim ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Surface mount DO-214AB (SMC) paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. Maksimum forward gerilimi 15A'de 1.1V olan diyot, 1µA reverse leakage akımı ve 93pF kapasitans özellikleri ile tasarlanmıştır. Standard recovery tipi bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bileşen Digi-Key'de üretimi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Market
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 15 A