S12MCHM6G
DIODE GEN PURP 12A DO214AB
Paket/Kılıf
DO-214AB
Seri / Aile Numarası
S12MCHM6G
S12MCHM6G Hakkında
S12MCHM6G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. Surface mount DO-214AB (SMC) paketinde sunulan bu diyot, 12A ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahiptir. 1.1V maksimum forward voltajı ile 12A akımda çalışabilir ve 1000V'ta 1µA ters kaçak akımı gösterir. -55°C ile 150°C arasında stabil şekilde çalışan bu bileşen, güç kaynakları, AC-DC konverterler ve enerji dönüştürme uygulamalarında kullanılır. Standard recovery diyot özelliğiyle 500ns'den fazla recovery time'ına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 78pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Market
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 12 A