S12GCHR7G
DIODE GEN PURP 400V 12A DO214AB
Paket/Kılıf
DO-214AB
Seri / Aile Numarası
S12GCHR7G
S12GCHR7G Hakkında
S12GCHR7G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyottur. 400V ters voltaj ve 12A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. DO-214AB (SMC) yüzey montajı paketinde sunulan bu diyot, AC-DC güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında doğrultma işlevi görmek üzere tasarlanmıştır. 1.1V ileri gerilimi ve 1µA ters sızıntı akımı ile verimliliği sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Standart recovery hızına sahip, kapasitesi 4V'ta 78pF'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 78pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Market
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 12 A