S10MCHR7G
DIODE GEN PURP 10A DO214AB
Seri / Aile Numarası
S10MCHR7G
S10MCHR7G Hakkında
S10MCHR7G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı bir doğrultma diyotudur. 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, DO-214AB (SMC) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. 1.1V maksimum forward voltajı ve 1µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Standard recovery hızına sahip olup, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve enerji yönetim devreleri gibi doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 60pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Market
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 10 A