S10CM-M3/I
DIODE GEN PURP 1KV 10A DO214AB
Seri / Aile Numarası
S10CM
S10CM-M3/I Hakkında
S10CM-M3/I, Vishay tarafından üretilen 1000V ters voltaj kapasitesine sahip genel amaçlı doğrultma (rectifier) diyotudur. 10A ortalama doğrultulmuş akım (Io) ile tasarlanan bu bileşen, güç kaynakları, inverter devreler ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılmak üzere uygun bir çözüm sunmaktadır. Surface mount DO-214AB (SMC) paketinde sağlanan komponent, -55°C ile +150°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 5 µs reverse recovery time özelliğine sahiptir. 1V forward voltage düşüşü ve 10 µA reverse leakage akımı ile verimli çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 79pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 5 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 A