S10CGHM3/I
DIODE GEN PURP 400V 10A DO214AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-214AB
Seri / Aile Numarası
S10CGHM3
S10CGHM3/I Hakkında
S10CGHM3/I, Vishay tarafından üretilen 400V 10A kapasiteli genel amaçlı doğrultucu diyottur. DO-214AB (SMC) yüzey montajlı pakette sunulan bu komponent, 1V forward voltage ile 10A ortalama doğrultulmuş akım sağlayabilir. Standard recovery karakteristiğine sahip olan diyot, 5 µs reverse recovery time'ı ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir. -55°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Enerji dönüştürme, güç kaynakları, adaptörler ve genel amaçlı AC/DC doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 79pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 A