S10CG-M3/I
DIODE GEN PURP 400V 10A DO214AB
Seri / Aile Numarası
S10CG
S10CG-M3/I Hakkında
S10CG-M3/I, Vishay tarafından üretilen 400V 10A kapasitesinde genel amaçlı doğrultucu diyotudur. DO-214AB (SMC) yüzey montaj paketinde sunulan bu diyot, 1V (10A'de) forward voltaj ve 5µs reverse recovery time özellikleriyle AC/DC güç kaynakları, anahtarlama uygulamaları ve kontrol devrelerinde kullanılır. -55°C ile +150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. Standart hızda iyileşme karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 79pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 5 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 A