RZ3A40D75
SSR 3P ZS 24-440V 75A 4-32VDC
Seri / Aile Numarası
RZ3A40D75
RZ3A40D75 Hakkında
Carlo Gavazzi RZ3A40D75, 3 fazlı (3PST-NO) katı hal röle olarak tasarlanmıştır. 4-32VDC giriş gerilimi ile kontrol edilebilen bu ünite, 24-440V AC yüklerinde 75A'ye kadar anahtar kapasitesine sahiptir. Zero Cross özelliğiyle AC yük kontrolünde geçiş distorsiyonunu azaltır. Şasi montajı için hazırlanmış modül tipinde tasarımı ve vida terminalleri ile hızlı bağlantı sağlar. Endüstriyel otomasyon, makine denetimi, HVAC sistemleri ve ağır akım anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 75 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 440 V