RY4S-UAC24V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Üretici
IDEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RY4S-UAC24V
RY4S-UAC24V Hakkında
IDEC RY4S-UAC24V genel amaçlı güç rölesidir. 24VAC bobini ile çalışan bu röle, 4PDT (4 Form C) kontakt yapılandırmasına sahiptir ve maksimum 5A akım anahtarlaması yapabilir. Non-latching tipinde olan röle, 50mA bobinsel akımıyla çalışır. 19.2VAC minimum işletme voltajından 7.2VAC ise bırakma voltajı değerlerine sahiptir. Çalışma ve bırakma süresi 20ms'dir. Gümüş ve altın kaplı kontakları ile 240VAC veya 30VDC'ye kadar anahtarlama gerçekleştirebilir. Socket tipi montaja uygun ve plug-in terminasyon stiline sahiptir. -25°C ile 55°C arasında çalışabilir. Endüstriyel kontrol, otomasyon sistemleri ve kontaktor uygulamalarında kullanılır. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 240VAC, 30VDC - Max