RXW101M1VBK-0811S
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RXW101M1VBK
RXW101M1VBK-0811S Hakkında
RXW101M1VBK-0811S, SURGE tarafından üretilen 100 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj tipine sahiptir. ±20% tolerans aralığında çalışır. -55°C ile +150°C arasında geniş işletme sıcaklık aralığına ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 kHz'de 555 mA ripple current kapasitesi vardır. 117 mOhms impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, DC filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 555 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V