RXK471M1CBK-0815S
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RXK471M1CBK
RXK471M1CBK-0815S Hakkında
RXK471M1CBK-0815S, SURGE tarafından üretilen 470µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreler ve genel amaçlı elektronik devreler için uygun olan bu radial kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 3000 saat ömür değeri 105°C'de garantilenir. 160 mOhm impedans, 590 mA @ 100 kHz ve 472 mA @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahip olan komponent, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 590 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 472 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V