RXK470M1EBK-0511S
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Üretici
SURGE
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RXK470M1EBK
RXK470M1EBK-0511S Hakkında
SURGE tarafından üretilen RXK470M1EBK-0511S, 47 µF kapasitans değerine ve 25 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, enerji dönüştürme devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü ile güvenilir performans sağlar. 720 mOhms empedans değeri, 100 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 126 mA ripple akım kapasitesi sayesinde değişken yüklerdeki uygulamalarda yer alabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 720 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 126 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V