RXK331M1HBK-1030S
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RXK331M1HBK
RXK331M1HBK-1030S Hakkında
RXK331M1HBK-1030S, SURGE tarafından üretilen 330µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu radyal bağlantılı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 4000 saat ömrü (105°C'de) garantisine sahiptir. 59 mOhm impedansı ile yüksek frekanslarda 1.26 A (100 kHz) ve düşük frekanslarda 882 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sunmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses sistemleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 59 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 882 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V