RXK222M1VBK-1636S
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
RXK222M1VBK
RXK222M1VBK-1636S Hakkında
RXK222M1VBK-1636S, SURGE tarafından üretilen 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radyal bağlantılı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, ses frekansı bölümleri ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans, 22 mOhms impedans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı özellikleriyle endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında tercih edilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.295 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V