RXK101M1EBK-0611S
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Üretici
SURGE
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
RXK101M1EBK
RXK101M1EBK-0611S Hakkında
RXK101M1EBK-0611S, SURGE tarafından üretilen 100 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömrü garanti eder. 100 kHz yüksek frekansda 280 mA, 120 Hz düşük frekansda 196 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 380 mOhms empedansı ile güç kaynakları, ses sistemleri, LED sürücüleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 380 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 196 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V