RWA1E470MEG
CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
RWA1E470MEG
RWA1E470MEG Hakkında
Nichicon RWA1E470MEG, 47µF kapasitansli alüminyum polimer kondansatördür. 25V nominal voltajda çalışan bu SMD bileşen, 2917 (7343 Metric) paketlemesi ile düşük ESR değeri (60mOhm) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve energi depolama devreleri ile güç dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans, 1000 saat @ 105°C ömür süresine sahiptir. Mevcut durum: Üretim dışı.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V