RVB1E270MNG
CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
RVB1E270MNG
RVB1E270MNG Hakkında
Nichicon RVB1E270MNG, 27µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanan bu SMD bileşeni, düşük ESR (30mOhm) değeri sayesinde güç yönetimi ve analog devreler başta olmak üzere çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sağlar. 2917 (7343 Metric) paket tipinde üretilen bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygun olmakla birlikte, yüksek frekans devrelerde ve düşük empedans gerekliliği olan tasarımlarda tercih edilebilir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V