RV8H-L-D12
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 12V
Üretici
IDEC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
RV8H-L-D12
RV8H-L-D12 Hakkında
IDEC RV8H-L-D12, 12VDC coil gerilimine sahip genel amaçlı SPDT (1 Form C) yapısında bir güç rölesisidir. 6A kontakt kapasitesi ile 400VAC ve 125VDC'ye kadar anahtarlama gerilimleri için tasarlanmıştır. 14.6mA bobini akımı ve düşük müşterek çalışma gerilimi (10.8VDC) sayesinde ekonomik kontrol uygulamalarında kullanılabilir. DIN ray montajı ve vida terminali ile panel ve kontrol paneli tasarımlarına uyumludur. Gümüş-nikel ve altın kontakt malzemeleri güvenilir elektrik bağlantısı sağlar. -40°C ile 70°C arası çalışma sıcaklığında elektrik kontrol, otomatik anahtarlama ve şalt uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 14.6 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 6 A
Features Socket Included
Mounting Type DIN Rail
Must Operate Voltage 10.8 VDC
Must Release Voltage 0.84 VDC
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Switching Voltage 400VAC, 125VDC - Max