RUB0D331MLG
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
RUB0D331MLG
RUB0D331MLG Hakkında
Nichicon tarafından üretilen RUB0D331MLG, 330µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer yapılı yüzey montajlı (SMD) kondansatördür. 2V rated voltaj ile düşük gerilim uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 9mOhm ESR değeri ile hızlı enerji transferi gerektiren devrelerde kullanılabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 2917 (7343 Metric) paket boyutuyla portatif cihazlar, güç yönetimi, filtre ve bypass uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir bileşendir. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V